TEB. 21 Bölge Aydın Eczacı Odası

 


ODAMIZ & ÇEKOOP İŞBİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN EĞİTİM HAKKINDA

Değerli Meslektaşlarımız;

Odamız & Çekoop işbirliği ile  12-13 Ocak 2019 tarihlerinde Oda Hizmet Binamızda,  Ecz. Homeopat Sebati BİLGİÇ eğitmenliğinde Yüz Okuma ve Schüssler Tuzları Eğitimi gerçekleştirilecektir. Tüm Üyelerimizin bilgisine sunulur.

Eğitim Tarihi: 12-13 Ocak 2019

Eğitim Saatleri: 09:30 - 17:30

Yer: Aydın Eczacı Odası Hizmet Binası

Eğitim İçeriği:

Dr. Wilhelm Schüssler tarafından tanımlanan ve kendi adını taşıyan bu tuzlar homeopatide farklı bir yaklaşım sergilemektedir. Dr. Schüssler’in tanımladığı homeopati yaklaşımında 11 tuz yer almaktadır. Daha sonra yapılan ek tanımlamalarla bu tuz sayısı 33’ kadar çıksa da hala yaygın kullanımda bu 11 tuz yer almaktadır.

Burada temel slogan “11 ÖYKÜ, 11 İNSAN” şeklindedir.

*Kalsiyum

*Demir

*Potasyum

*Magnezyum

*Sodyum

*Silis (Toprak)

*Klor

*Fosfor

*Sülfür

*Flor

*Karbon

Neler Öğreneceksiniz?

Kalsiyum İnsanı Tiplemesi, Duygusal ve davranışsal yapısı, yüz yansımaları Demir İnsan Tiplemesi, Duygusal ve davranışsal yapısı, yüz yansımaları Potasyum İnsan Tiplemesi, Duygusal ve davranışsal yapısı, yüz yansımaları Magnezyum İnsan Tiplemesi, Duygusal ve davranışsal yapısı, yüz yansımaları Sodyum İnsan Tiplemesi, Duygusal ve davranışsal yapısı, yüz yansımaları Silis (Toprak) İnsan Tiplemesi, Duygusal ve davranışsal yapısı, yüz yansımaları Klor İnsan Tiplemesi, Duygusal ve davranışsal yapısı, yüz yansımaları Fosfor İnsan Tiplemesi, Duygusal ve davranışsal yapısı, yüz yansımaları Sülfür İnsan Tiplemesi, Duygusal ve davranışsal yapısı, yüz yansımaları Flor İnsan Tiplemesi, Duygusal ve davranışsal yapısı, yüz yansımaları Karbon İnsan Tiplemesi, Duygusal ve davranışsal yapısı, yüz yansımaları

AYDIN ECZACI ODASI

AYDIN ECZACI ODASI